ALISY Hrádek Bike & Run Team

Tým amatérských sportovců zaměřujích se na vytrvalostní sporty

Co je ALISY Hrádek?

ALISY HRÁDEK Bike'n'Run Team je tým amatérských sportovců zaměřujících se na vytrvalostní sporty, zejména cyklistiku, běh a triatlon... Vznikl před koncem roku 2022 jako přímý nástupce týmu KSM Hrádek... 
"Nabídka, která se neodmítá, tak by se dala charakterizovat druhá šance našeho týmu, který se tak stal "továrním" týmem značky Alisy. Fungujeme na trochu jiných principech než náš předchůdce, zaměřujeme se hlavně na propagaci značky Alisy, která nás podporuje svými oblečky a ty my na oplátku prověřujeme, testujeme a špiníme blátem závodních tratí v našich oblíbených sportech, zejména cyklistice, běhu a triatlonech.
Jádro týmu nadále tvoří převážně hrádečáci a Hrádek nad Nisou vydatně podporuje naši činnost, proto ho i tento tým hrdě nese v názvu, byť opět jen zkráceně.
Na rozdíl od předchozího týmu, jsme se tentokráte vzdali vlastního dětského oddílu, protože na něj nemáme kapacity a ani prostředky. Děti se ale snažíme podpořit alespoň tím, že pro ně pořádáme závody např. na singltreku v Cihelně, který jsme sami vystavěli.
Závody ale organizujeme i pro dospělé, ať už je to tradiční Časovka do sedla pod Popovkou, slibně se rozvíjející XC Cihelna, nebo naše nová výzva, maraton horských kol, který se zpět do Hrádku pokusíme dostat jako náhradu za zaniklé Bike Babí Léto...
Držte nám prosím palce, plány i ambice máme velké..."
Pavel Hobrlant, předseda, podzim 2022

Aktuální týmové dresy

Partneři

Členové

Lukáš Bruder

Funkce: závodník
Zaměření: cyklistika

Pavel Hobrlant

Funkce: předseda, závodník
Zaměření: cyklistika

Jirka Kala

Funkce: závodník
Zaměření: cyklistika, běh, triatlon

Tomáš Kolář

Funkce: závodník
Zaměření: běh, duatlon

Radek Kučera

Funkce: závodník
Zaměření: cyklistika

Jan Lebduška

Funkce: závodník
Zaměření: cyklistika, běh

Ivo Machek

Funkce: pokladník, závodník
Zaměření: cyklistika

Martin Peroutka

Funkce: závodník
Zaměření: cyklistika

Petr Strnad

Funkce: závodník
Zaměření: cyklistika, běh, triatlon

Barbora Strnadová

Funkce: závodnice
Zaměření: cyklistika, běh, triatlon

Petr Šrajer

Funkce: závodník
Zaměření: cyklistika

Jaroslav Zelenka

Funkce: závodník
Zaměření: cyklistika, běh, triatlon

David Zeman

Funkce: závodník
Zaměření: cyklistika, běh, triatlon

Výsledky

Historie

ALISY HRÁDEK Bike'n'Run Team vznikl před koncem roku 2022 jako přímý nástupce týmu KSM Hrádek a navazuje tak na šestiletou historii svého předchůdce.

PODZIM/zima 2022
VZNIK TÝMU
Když už bylo na konci léta 2022 jasno, že tým KSM Hrádek spěje k zániku, zareagovali jsme na nabídku firmy Alisy a spolu s jejím majitelem Mírou Trojanem se dohodli na podmínkách pokračování týmu. Tým díky této dohodě získal nového silného partnera a bohatou podporu, ale hlavně nezanikl, pouze změnil název a trochu i sestavu. Tři úplně noví členové doplnili jádro původního týmu a sestava se ustálila na konečných čtrnácti lidech, kteří spolu zahájili sezónu 2023. To je sice zhruba jen polovina poslední sestavy týmu KSM Hrádek, ale taky počet odpovídající jejím aktivním členům. Do roku 2023 jsme tedy vstoupili v tomto složení:

PROSINEC 2022
VSTUP XC CIHELNA DO PEKLA SEVERU
V prosinci 2022 jsme oficiálně oznámili novinu, že v roce 2023 bude náš závod ALISY XC CIHELNA součástí 24. ročníku seriálu PEKLO SEVERUNáš závod tento seriál v sobotu 29.04.2023 zahájí. Pro nás je tato změna velmi prestižní, už se na ni těšíme a budeme se snažit účastníky nezklamat a připravit jim opravdu pekelný zážitek!
obnovení závodu bike babí léto
Dohodli jsme se s původními pořadateli, Petrou a Petrem Cinkánovými, na převzetí oblíbeného závodu BIKE BABÍ LÉTO a uspořádání jeho 20. ročníku v roce 2023 již pod naší taktovkou.

LEDEN 2023
končí eliška
Kvůli přetrvávajícím zdravotním problémům se rozhodla odejít Eliška. Skončila tak dřív než vůbec stihla začít...

Historie 
KSM Hrádek

Šest let historie týmu KSM Hrádek, který předcházel týmu ALISY HRÁDEK jsme sepsali do článku, na který se dostanete přes odkaz níže...
Vyhledávání